Czy Wiesz Co By Się Stało, Gdyby Istniał Magic Button do generowania pieniędzy?

Czy wiesz co by się stało, gdyby istniał magic button, który po kliknięciu generuje pieniądze i przelewa je na konto tego, kto go nacisnął?
zarabianie w internecie
Nic. Lub niewiele by się zmieniło. Przez ostatni miesiąc prowadzę pewien eksperyment związany z zarabianiem w internecie. Razem z zespołem, z którym współpracuję wprowadziliśmy nowy program partnerski, który nie wymaga inwestycji na start.

Co więcej, zanim kogoś polecisz 1600zł (nawet więcej ;)). Dostajesz 1600zł właściwie za to, że się uczysz, masz do wykonania kilka prostych zadań. W sumie może 2 – 3 godziny pracy.
zarabianie w internecie
Prawie jak magic button. Który po naciśnięciu daje Ci pieniądze. Prawie, bo jednak trzeba wykonać zadania. Ale to już naprawdę niedaleko od idei czarodziejskiego przycisku.

I wiesz co? Poniekąd się sprawdził. W eksperymencie wzięło ….. osób 😉 Większość dzielnie wykonała i wykonuje zadania. Bez względu na płeć, i na wiek (od 18 do ok 60 lat najstarszy).

Ale…. chciałem Ci też powiedzieć o tym, że zgłosiło się do mnie wiele osób, które próbowało już wcześniej swoich sił w internecie. I wiesz co?
zarabianie w internecie
Albo nie widzą przycisku, albo go nie potrafią włączyć, albo przede wszystkim nie wierzą że działa i go nie naciskają.

Czujesz to?

Zarabianie w internecie może być proste lub trudne. Od Ciebie zależy jakie będzie. I czy w ogóle będzie.

Zdrówka. I kasy dużo Ci życzę.