Fastline milionera

Jeśli wydaje Ci się, że wiesz wszystko o zarabianiu pieniędzy, to masz rację, wydaje Ci się.

Fastline milionera DeMarco to chyba najlepsza książka biznesowa jaką do tej pory czytałem. Autor pisze lekko, tak jakby pisał do kolegi, dzięki temu książkę czyta się bardzo przyjemnie. Opowiada on między innymi historię, kiedy to na swojej drodze spotyka młodego człowieka jeżdżącego Lamborghini. Staje się to jednym z bodźców do poszukiwania własnej drogi fastline.

Fastline milionera

Czytając Fastline Milionera utwierdziłem się w pewnym moich działaniach i przekonaniach. Ale i zdałem sobie sprawę, że jest jeszcze wiele rzeczy, które powinienem zmienić, poprawić, zautomatyzować, aby skrócić swoją drogę do bogactwa. Takie ma trochę przeświadczenie, że przeleżałem ostatni rok :), ale z drugiej strony musiałem odpocząć 🙂

Jeśli szukasz metody kopiuj-wklej na bogactwo, to nie znajdziesz jej w tej książce, Ale DeMarco na bazie historii swojej i innych ludzi wskaże Ci pewien proces, który należy wykonać, aby stać się bogatym szybko. DeMarco podzielił ludzi na 3 grupy – chodnikowcy, slowline i fastline. Chodnikowcy, to ludzie którzy nigdy nie będą bogaci, slowline – może kiedyś jak dożyją, fasline – Ci którzy  dorabiają się szybko.

Fastline milionera

rozprawia się też z mitami na temat zarabiania pieniędzy. Masakruje wręcz wskazówki wielu guru, którzy dorabiając się na czymś zupełnie innym, sprzedają ludziom coś innego, co nigdy szybko nie doprowadzi ich do bogactwa. Podaje jednocześnie 5 systemów, czy też 5 obszarów na których zarobisz najszybciej.

Jeśli uważasz, że nie ma szybkiej drogi do bogactwa, a ludzie którzy mają pieniądze to tacy, którym się poszczęściło, powinieneś przeczytać Fastline milionera.

Jeśli szukasz swojej drogi, albo już nią kroczysz, tymbardziej pownineneś ją przeczytać.

Nie będę więcej zdradzać, po prostu ją przeczytaj 🙂

Książka w wersji na czytniki (w wersji papierowej bardzo ciężko ją znaleźć): http://bit.ly/fastline