Prawo przyciągania. Jak nie przywoływać nieszczęść

Obejrzyj film

Prawo przyciągania:

Może wyda Ci się to początkowo głupie. Ale sam się zastanów, ile razy w życiu myślałeś o czymś żeby Ci się nie przytrafiło, a mimo wszystko spotkało Cię to czego nie chciałeś. Nie będę Cię na siłę przekonywać, czy to działa czy nie. Sam to rozstrzygnij. To co chciałem Ci dzisiaj dać, to fajną technikę, jak faktycznie unikać złych rzeczy, a nie przyciągać.

Oszukaj trochę swój mózg. Zamiast np. myśleć, „nie chcę się spóźnić”, „nie mogę się spóźnić”, myśl „dojadę na czas”. Sprawdź, przetestuj. Nawet jeśli się faktycznie spóźnisz, będziesz mniej zdenerwowany. Zrób tak z każdą rzeczą, której nie chcesz, a która przyciągasz myślami.

Jeśli masz z tym trudność. Możesz też napisać sobie takie rzeczy w punktach, wydrukować i powiesić na widocznym miejscu. Zrób to teraz, bo nigdy tego nie zrobisz.

Mi ostatnio udało się dokonać bardzo ważnej zmiany w życiu osobistym, właśnie pozytywnym nastawieniem. W sumie wyszło to całkiem śmiesznie, ale po raz kolejny przekonałem się, że prawo przyciągania jak najbardziej działa 🙂