Zarabianie na ankietach – najlepsze firmy

zarabianie-na-ankietach

Wstęp

Zawsze byłem sceptyczny do zarabiania na ankietach. Kilka razy próbowałem sprawdzać temat, ale za każdym razem trafiałem na firmy, które albo na dzień dobry wyłudzają numer telefonu i chcą mnie naciągnąć na drogie smsy, albo na takie, które mają bardzo mało ankiet.

Jakiś czas temu postanowiłem uprzeć się i zbadać dogłębnie temat ankiet i ostatecznie albo rozprawić się z tematem, albo znaleźć na te ankiety sposób.

No i – rozpracowałem temat. Na wstępie powiem Ci, że pieniądze nie są jakieś wybitnie wielkie. Ale….

Są większe niż sądziłem. Co ważne – to jest zarobek BEZ POLECANIA. Poświęcasz tylko swój czas. Ponadto, jest to bardzo proste. Średnio ogarnięty człowiek może tak zarabiać. Warunek – trzeba radzić sobie z poruszaniem na komputerze i w internecie. No i trzeba być naprawdę konsekwentnym. Maruderzy – nie zarobią. Osoby, które chcą nic nie robić i zarabiać – niech idą gdzie indziej 😉

Czas potrzebny na takie działanie – to od 30 do 60 minut dziennie. Czasami jak przychodzi więcej ankiet – no to powiedzmy godzina dziennie.
Myślę, że można śmiało to również robić na telefonie, jadąc autobusem czy ogólnie mając wolną chwilę 🙂

Najdłużej siedzi się pierwszego dnia, kiedy musisz porejestrować się do wszystkich paneli i powprowadzać dane. Ja siedziałem przy rejestracjach cały dzień.

A kasa? Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet? Moim sposobem możesz zarobić miesięcznie od 1000zł do 2500zł. Oczywiście są sposoby na większe pieniądze z internetu, ale wymagają one albo inwestycji, albo polecania. Albo jednego i drugiego. A przypominam, że przy zarabianiu na ankietach poświęcasz tylko swój czas. W zasadzie, to jest taka praca mocno odtwórcza. Bo i też nie tworzysz tutaj wielkiej wartości. Nie musisz pochłaniać nowej wiedzy 🙂

Jak się domyślasz zarabianie na ankietach polega na wypełnianiu ankiet. Rejestrujesz się do panelu z ankietami, dostajesz ankiety, wypełniasz i czekasz na kasę. Błąd jaki popełnia większość ludzi w tym temacie, to rejestracja do jednej, dwóch trzech firm. Dlaczego błąd?

Bo tych ankiet jest mało 🙂 Więc zarabianie w ten sposób jest zupełnie bez sensu. Dlatego też, pomyślałem sobie, dlaczego nie zarejestrować się w kilku, kilkunastu firmach?

I na tym polega właśnie mój sposób. Rejestrujesz się w kilku – kilkunastu firmach z ankietami i działasz. Z każdej zarobisz kilkadziesiąt złotych na miesiąc. Razy ilość firm i już uzbiera się konkretniejsza suma.

Drugim ważnym elementem jest zaangażowanie. Jeśli olewasz zadania które dostajesz od paneli z ankietami, to wiedz że tych zadań będzie mniej. Jeśli robisz je wszystkie, i robisz to sprawnie, to będziesz dostawać coraz więcej ankiet – a to więcej okazji do zarobienia.

I tutaj od razu podpowiem Ci jak to ogarnąć, żeby sprawnie reagować na zadania. Załóż sobie ODDZIELNĄ skrzynkę np na gmailu do tego, by rejestrować się w panelach z ankietami.

Po pierwsze nie zaplączą Ci się żadne wiadomości, po drugie będziesz miał wszystko pod ręką. I to jest trzeci element mojego systemu 🙂

Ponadto – w takiej skrzynce sprawdzaj również regularnie SPAM. Bo wiele wiadomości będzie tam trafiać. Warto też dodać sobie tą skrzynkę do telefonu – abyś widział na bieżąco powiadomienia o nowych ankietach.

Ok. Uporządkujmy, zanim pokażę Ci najciekawsze i najlepiej płacące firmy w tej branży.

zarabianie-na-ankietach-2

System

 1. !!!! Porejestruj się we wszystkich ankietach – większa kasa – jak pisałem wcześniej!!!!
  Rejestrowanie się w dwóch czy trzech nie ma najmniejszego sensu. Ważne jest to jeszcze z jednego powodu – dywersyfikacji. Jeśli masz 100% dochodu z jednej firmy i forma znika – masz kłopot. jeśli masz po 5% dochodu z każdej firmy i jedna z Twoich firm zniknie – nie odczujesz tego.
 2. !!!! Powypełniaj dobrze profile, im lepiej wypełnisz – tym lepsze ankiety. Zaznacz jak najwięcej zainteresowań – im więcej – tym więcej ankiet..!!!!
  Również przy rejestracji pamiętaj, żeby zaznaczać wszystkie zgody marketingowe. Tutaj jeśli nie wyrazisz zgód na marketing to nic nie zarobisz, bo nie dostaniesz ankiet. Nie bój się tych zgód – przecież zakładasz do tego oddzielny e-mail 🙂
 3. Zaangażowanie. Pamiętaj. Ja daję CI na tacy sprawdzone wypłacalne firmy. Ale nie będę za Ciebie wypełniać ankiet. Chcesz zarabiać na ankietach bez polecania i sprzedaży – to się zaangażuj.
 4. Regularnie sprawdzaj pocztę, którą podałeś do paneli, a także same panele. Nawet jeśli poświęcisz na panele godzinę czasu dziennie, to chyba lepiej zarobić tą samą kasę w godzinę dziennie niż 8 godzin na etacie u kogoś, a i nie musisz nigdzie dojeżdżać do pracy 😉
 5. Dodatkowo polecam Ci zainstalować sobie jakiś menager haseł, bo się pogubisz. A dzięki niemu nie będziesz musiał pamiętać loginów i haseł do paneli z ankietami.
 6. Załóż sobie ODDZIELNĄ skrzynkę np na gmailu do tego by rejestrować się w panelach z ankietami. Nadaj etykiety w gmailu, i ustaw filtry tak abyś miał w oddzielnych etykietach każdą ankietę. Dzięki temu będziesz mieć porządek i będziesz wiedzieć co robić.

Aha, i w tym artykule skupię się na konkretach, takich pierdół w stylu jak się zarejestrować do danego panelu nie będę pokazywać, tu potrzebne są osoby, które ogarniają same jak zrobić coś takiego 🙂

Lista firm:

(Rejestruj się klikając w poniższe linki z tabelki)

Panele polskie i polskojęzyczne

Link do rejestracjiIlość ankietWyłata odZa rejestrację
/
wypełnienie profilu
Średni zarobek
na miesiąc
Uwagi
opinie.pldużo50zł600 punktów150zł-
poznaj.todużo20zł20 punktów--
greenpanthera.comdużo$30$5--
marketagent.comdużo
w panelu podaj adres:
10tyspln@gmail.com
jako polecający 😉
2 euro1.5 euro--
badanie-opinii.pldużo50zł50 punktów
(2,5 PLN)
--
demando.pldużo50zł30 punktów--
surveylikes.comdużo10zł--
hintwave.comdużo0zł--
reaktoropinii.pldużo20 punktów--
studentswatch.pldużo12 punktów-dodatkowe punkty za logowanie do serwisu
pl.toluna.comdużo-1800 punktów-wymiana na nagrody
mnforce-panel.pldużo20zł160 punktów
(6,4zł)
--
myiyo.comdużo20 euro600 punktów
(0,6 euro)
-

Zagraniczne (jeśli się nie czujesz na siłach z językiem – zostań przy polskich ankietach):

Link do rejestracjiIlość ankietWyłata odZa rejestrację
/
wypełnienie profilu
Średni zarobek
na miesiąc
Uwagi
clixsense.comdużo--
prolific.acdużo--
paidviewpoint.comdużo--

Jeszcze raz Ci przypominam. Jeśli olejesz zasady, które Ci podałem – nie zarobisz. Dlatego:

 • pouzupełniaj dobrze profile – za samo uzupełnienie profilu dostajesz punkty. A im lepiej go uzupełnisz tym więcej ankiet dostaniesz
 • do ankiet załóż oddzielnego e-maila i podepnij go do komórki. Tak byś szybko reagował na ankiety.

W niektórych panelach punkty za ankiety naliczają się po kilku dniach. Czasami wystąpią błędy w ankiecie. Generalnie się nie przejmuj i rób na max ile się da.

zarabianie-na-ankietach-1

Jeszcze jedna uwaga: może się tak zdarzyć, że nie wplasujesz się z oczekiwaniami firm ankieterskich i nie będziesz miał możliwości zarobku – ponieważ firmy nie będą Ci wysyłać ankiet, z powodu niedopasowania Twoich danych do ich oczekiwań.

UPDATE 16.03.2019

Testy zakończone. Zostały linki do najlepszych paneli. Jeśli chcesz więcej paneli z ankietami – napisz do mnie.

5 Komentarzy

 1. Wojciech

  Czy po podaniu numeru telefonu będą do mnie dzwonić z ankietami? 🙂

  1. Michał Mielniczuk (Post autora)

   do mnie raz zadzwonili – mam oddzielny numer do takich rzeczy. Ale no chyba po to robimy ankiety, żeby je nam dawali 😉

 2. Dariusz

  Jest taka strona z ankietami ale tutaj nie wymieniona panel (xxx), przyznawaja punkty za wypełnienie ankiet, sporo trzeba wypełnic aby mieć dużo punktów które są wymieniane na nagrody.

  1. Michał Mielniczuk (Post autora)

   Znam, i nie polecam tego panelu.

 3. Brygida Wojtas

  Jestem zainteresowana zarabianiem na ankietach.

Komentarze są zamknięte.